Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva deloven prostor vo Ohrid

Се изнајмува од: Деловен простор 06 јун. 10:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: индустриска зона Охрид
Површина: 0 m2
Локација: Охрид
Простории : Друго
НАЈПОВОЛНО ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!

Изнајмување простор (хали) за вашиот нов или постоечки бизнис во индустриска зона Охрид!

Магацински / производствен простор.

Комплетна инфраструктура, површини (+400 м2, +250 м2, можност за делба според ваши потреби), висина 4.40 м, паркинг простор, влез/излез на сообраќајница 15 Корпус.

Повелете во секое време!
Нема посетени огласи
Кон почеток