Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva kafic na bregot na Ohridsko Ezero

Се изнајмува од: Румена 05 јун. 03:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Локација: Охрид
Простории : Друго
Се изнајмува кафич со комплетен луксузен ентериер на најубавото место-на брегот на Охридското езеро
Нема посетени огласи
Кон почеток