Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva kafic vo Ohrid

Се изнајмува од: Румена Тодорова 27 апр. 03:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: ул. Кеј на револуцијата бб.
Локација: Охрид
Простории : Друго
Се изнајмува кафич на брегот на Охридско езеро целосно е опремен.
Нема посетени огласи
Кон почеток