Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva kafic vo Ohrid

Се изнајмува од: Горан 05 јун. 03:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Локација: Охрид
Простории : Друго
Се изнјмува луксузно опремен кафич на самиот брег на Охридското езеро. Доколку сте заинтересирани има можност за договор за цената!
Нема посетени огласи
Кон почеток