Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR KAJ HOTEL RIVIERA

Се изнајмува од: Крсте 23 авг. 14:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

250 ЕУР / месечно

Адреса: KUZMAN JOSIFOVSKI
Површина: 30 m2
Локација: Охрид
Простории : Канцеларија
Издавам деловен простор во центар на Охрид, во непосредна близина на хотел “Ривиера“ веднаш до кафе-бар “Мохито“, на приземје.
Нема посетени огласи
Кон почеток