Македонски | Shqip | English |

APARTMANI OHRID NASELBA KONSKO BLISKU CENTAR

Се изнајмува од: Violeta 13 септ. 18:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 9
Адреса: Нас. Коњско- Охрид и центар
Број на спратови: 1 спрат
Греење: Струја
Локација: Охрид
АПАРТМАНИ И СОБИ - ОХРИД, НАСЕЛБА КОЊСКО, ВО БЛИЗИНА НА МЕТРОПОЛ, БЕЛВИ И КОНГРЕСЕН ЦЕНТАР
Издаваме апартмани и соби во Охрид, населба Коњско, во близина на хотелите Метропол, Блеви и Конгресен центар, на 300 м оддалеченост од езерото, а на 7 км од центарот на Охрид.
Апартманите се копмплетно опремени, со посебни купатила, балкони со поглед на езеро, беспалетн wi-fi.
На располагање има бесплатен паркинг простор пред објектот и дворно место за користење. Има можност за појадок со доплата.
Тел за контакт Виолета 071 212 343 е-маил: [email protected]
СТАН-ОХРИД, СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА БАНКА
Се издава стан во строг центар на Охрид, позади Охридска банка, на 2 минути оддалеченост од центар. Спецификации꞉ кујна, купатило, тв со кабловска, голема тераса со поглед кон центар, бесплатен паркинг простор. Тел за контакт Виолета 071/212 -343
Нема посетени огласи
Кон почеток