Македонски | Shqip | English |

APARTMANI FILIP Strog centar do ezero

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: Aleksandar 23 авг. 11:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

-

Адреса: Партизанска (стара автобуска станица)
Локација: Охрид
Се издава луксузно наместен апартман во најстрогиот дел од центарот на Охрид, на само неколку метри од езеро и плоштад. Апартманот поседува дневна соба, спална со француски лежај, сопствено купатило, комплетно опремена кујна, тераса со поглед на езеро и стар дел од градот, климатизиран, LCD TV, кабловска телевизија, бесплатен WiFi интернет, даска за пеглање, фен, 3 вида на пешкири, обезбеден бесплатен паркинг.
Цена по договор во зависност од периодот на изнајмување. Poveke informacii na www.apartmaniohrid-kolevski.com
Нема посетени огласи
Кон почеток