Македонски | Shqip | English |

Apartmani i sobi vo Ohrid

Се изнајмува од: Симеон 19 авг. 15:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

350 МКД / дневно

Адреса: Мирче Ацев бр.20
Површина: 200 m2
Локација: Охрид
Издаваме 2 апартмани и 3 соби.
- Апартманите се комплетно опремени со сопствен влез, сопствена кујна, сопствен талет и раскошен тревен двор. Апартманите се со капацитет со по 4 кревети.
- Собите се со по 2 кревети, заедничка кујна за двете соби и заеднички толает. Собите содржат и сопствен балкон со масичка и столчиња.
За повеќе информации:
- контакт телефон: 070/646-539
Нема посетени огласи
Кон почеток