Македонски | Shqip | English |

Apartmani studija vo strog centar na Ohrid

Се изнајмува од: Vasko 08 јул. 20:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: Даме Груев 17
Површина: 20 m2
Локација: Охрид
Се издаваат ново опремени двокреветни студиа, (брачен кревет + единачен) во строгиот центар на Охрид, (Охридска Банка).
Студиата се со посебен влез и сопствено WC, мини кујна, Wi-Fi, кабелска TV.
Цена по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток