Македонски | Shqip | English |

Novi apartmani i studia vo Strog Centar so Parking

Се изнајмува од: Aco Вчера 13:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Локација: Охрид
Villa Tea 2 се наоѓа во центарот на Охрид, на почетокот на Охридската чаршија, во близина на чинарот, наспроти LC Waikiki. На само 300 метри од езерото и стариот дел од градот околу нас има голем број на кафичи и ресторани.
Располагаме со еден апартман и три студиа:
- Во Апартманот може да се сместат до 4 лица(2+2): со француски лежаи + гарнитура, комплетна кујна, купатило и тераса;
- Во Студио 2 може да се сместат до 3 лица(2+1): со француски лежаи + помошно легло, комплетна кујна, купатило и тераса;
- Во Студио 3 може да се сместат до 2 лица: со француски лежаи, комплетна кујна, купатило и тераса;
- Во Студио 4 може да се сместат до 3 лица(2+1): со француски лежаи + помошно легло, мини кујна, купатило и тераса;
Апартманот и студијата се комплетно опремени, има се што ви е потребно: LCD TV, клима, фрижидер, пешкири, фен, пегла, интернет(Wi-Fi), итн.

Апартманот FANTASY 1 е луксузно опремен и потполно нов(2017 год.). Се наоѓа во строгиот центар на Охрид, само неколку метри од езерото, плоштадот и стариот дел на градот. Голем број на кафичи, ресторани, плажи се наоѓаат на само неколку метри од нас. Има тераса со прекрасен поглед на езерото, стариот дел од градот и зајдисонце. Во него може да се сместат најмногу 4 лица(2+2). Апартманот е комплетно опремен и има се што ви е потребно.

Апартманот FANTASY 2 е потполно нов(Ноември 2018). Се наоѓа во строгиот центар на Охрид, само неколку метри од езерото, плоштадот и стариот дел на градот. Голем број на кафичи, ресторани, плажи се наоѓаат на само неколку метри од нас. Во него може да се сместат најмногу 4 лица(2+2). Апартманот е комплетно опремен и има се што ви е потребно.

Апартманот INFINITY е луксузно опремен и потполно нов(Ноември 2018). Се наоѓа во строгиот центар на Охрид, кај старото кино, многу блиску до чаршијата, плоштадот и стариот дел на градот. Голем број на кафичи, ресторани, плажи се наоѓаат во околината. Во него може да се сместат најмногу 4 лица(2+2). Апартманот е комплетно опремен и има се што ви е потребно.

Апартманите FANTASY 1,2 и INFINITY располагаат со: тераса; спална соба со LCD TV и панел, дневна соба со комплетна кујна, фрижидер, трпезарија, гарнитура, LCD TV, клима уред, купатило со туш кабина, машина за перење, пешкири, фен, пегла, интернет(Wi-Fi), итн.

Исто така имаме бестплатен паркинг(гаража).

За повеќе информации и резервации јавете се на:
070 570 617 - Ацо
077 913 462 - Снежана
Facebook: Villa Tea 2 (повеќе слики)
(линк: https://www.facebook.com/VillaTea2)
Нема посетени огласи
Кон почеток