Македонски | Shqip | English |

PESTANI NOVI APARTMANI NA SAMIOT BREG

Се изнајмува од: Dimitar Bakuleski 12 јун. 15:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: Pestani, Naum Ohridski 27
Површина: 45 m2
За живеалиштето: Бања, Посебен влез, Наместен, Греење
Локација: Охрид
Se izdavaat vo naselba Pestani na samiot breg na ohridskoto ezero novi aprtmani od 45m2 so posebna dnevna i spalna + 10m2 terasa.Sekoj apartman e opremen so sopstvena banja,kujna, frizider,kablovska TV,terasa,internet konekcija,klima,sopstven parking. Cena po dogovor !!!
Rezervacii na tel.+389 78 266 502 +389 77 678 719 +389 46 285 397

Нема посетени огласи
Кон почеток