Македонски | Shqip | English |

Villa Renessans Ohrid EKSTRA SOBI vo CENTAR

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: Villa Renessans - Ohrid 05 јул. 18:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

-

Адреса: bul. Turisticka br. 87
Површина: 200 m2
Локација: Охрид
Villa Renessans - Ohrid
се наоѓа во центарот на градот.
Располага со 7 комплетно опремени соби со хотелски стандарди.
Секоја соба има:
- сопствено WC
- кабелска ТВ
- фрижидер
- клима
- беж. интернет
обезбеден паркинг
тел. 075/42 88 64
Нема посетени огласи
Кон почеток