Македонски | Shqip | English |

Apartman Bogomilska

Се изнајмува од: Наташа 19 авг. 16:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 1
Адреса: Охрид
Површина: 32 m2
Локација: Охрид
Се издава гарсоњера за туристи , комплетно опремена.
Контакт 075/400-793
Нема посетени огласи
Кон почеток