Македонски | Shqip | English |

Apartman vo Ohrid Centar

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: Stan vo Ohrid 28 мар. 14:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

20 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 26 m2
За живеалиштето: Балкон / Тераса, Наместен
Локација: Охрид
Апартманoт се наоѓа во строг центар на градот до поштата, на првиот кат e, има лифт, сопствен подземен паркинг, сопствена бања, кујна, балкон, брачен кревет+фотеља (единечен кревет) , ТВ + кабел, интернет, клима уред, Wi-Fi, крпи, фен за коса, пегла, како и за зимски услови имаме дополнително греeње.Цената е променлива во зависност од периодот и деновите на престојување

Нема посетени огласи
Кон почеток