Македонски | Shqip | English |

Apartmani vo Ohrid do 16 avgust se e rezervirano

Се изнајмува од: valentina Денес 01:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

10 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Адреса: Dimitar Vlahov 17/11
Локација: Охрид
apartmanot se naoga vo strogiot centar na gradot komplet opremen so ,kujna klima ,internet kablovska tel, i se drugo za vasiot odmor da vi bide prijaten
Нема посетени огласи
Кон почеток