Македонски | Shqip | English |

Nov apartman po EKSTRA cena za turisti

Се изнајмува од: Весна 12 јун. 17:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 1,5
Адреса: Абас Емин 13 / 11 наспроти пазарот
Површина: 40 m2
Локација: Охрид
Апартман Весна се наоѓа во строгиот центар на Охрид до самиот пазар и чаршијата, на 5 мин пеш до езеро и шеталиштето покрај езерото во близина на маркети, пазари, продавници и се потребно. Во апартманот може да се сместат од 1-4 лица. Истиот се наоѓа на втор кат во нова зграда со лифт. Опремен е со кујна,бања,телевизор и кабелска телевизија,бесплатен интернет и паркинг простор.

ЕКСТРА ЦЕНА СО МОЖНОСТ НА ПОПУСТИ ЗА ПОВЕЌЕ ДНЕВЕН ПРЕСТОЈ

Повеќе информации на тел 078595228, или ВИБЕР НА 077543021.
Нема посетени огласи
Кон почеток