Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA STAN ZA TURISTI VO OHRID

Се изнајмува од: Мирко Деспотоски Вчера 00:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 2,5
Адреса: Ул. Даме Груев 3/37
Површина: 52 m2
Локација: Охрид
СЕ ИЗДАВА СТАН ЗА ТУРИСТИ ВО ЦЕНТАР НА ОХРИД.
Цена по договор
Нема посетени огласи
Кон почеток