Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva stan za turisti

Се изнајмува од: Dragan Вчера 10:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 50 m2
За живеалиштето: Балкон / Тераса, Шпорет / Камин, Паркинг простор / Гаража, Реновиран, Наместен
Локација: Охрид
Se iznajmuva kompletno opremen stan za turisti. Stanot e na prv kat, dvosoben i ima 5 lezai. Kompletno e renoviran, ima kablovska i wifi, kako i sopstven parking. Se naoga pozadi nokniot klub Arena na 500m od ezero.
Нема посетени огласи
Кон почеток