Македонски | Shqip | English |

Stanovi vo centarot na Ohrid

Се изнајмува од: Kosta Вчера 15:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 2
Адреса: Dame Gruev 13
Површина: 41 m2
Локација: Охрид
Se izdavaat stanovi za turisti vo centarot na Ohrid. Stanovite se so golemina od 36 - 41 m2 i imaat 2 sobi, kujna, kupatilo i terasa. Maksimalen kapacitet po apartman e 5-6 lica. Opremeni se so televizor i internet.
Нема посетени огласи
Кон почеток