Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA GARAZA VO AERODROM

Се изнајмува од: Katarina 23 авг. 15:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

50 ЕУР / месечно

Адреса: Јане Сандански 62
Површина: 18 m2
Локација: Аеродром, Скопjе
Простории : Друго
Се издава гаража во близина на пазарчето во нас. Јане Сандански-Аеродром. Стандардни димензии. погодна за чување роба, музицирање и сл.
Нема посетени огласи
Кон почеток