Македонски | Shqip | English |

ДАРМА ДОМА izdava trosoben stan vo AerodromCapitol

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА 10 јун. 02:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Адреса: Aerodrom
Површина: 60 m2
Локација: Аеродром, Скопjе
Дарма Дома издава стан во Аеродром близу Capitol Mall, поседува 60 м2, 3 соби, днавна и 2 спални,наместен комплет . КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, греење на парно. на приземје со двор. клима. вселив веднаш...

цена-200 евра

шифра 17770

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: [email protected]
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje
Нема посетени огласи
Кон почеток