Македонски | Shqip | English |

Se izdava funkcionalen stan vo novo Lisice

Се изнајмува од: julijana Денес 10:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Адреса: В.С Бато 17
Површина: 58 m2
Локација: Аеродром, Скопjе
Станот е комплетно наместен со дневна, трпезарија, две спални соби, опремена кујна, купатило со џакузи, удобен балкон , остава, клима уред, ТВ, машина за перење.
Има 58 м2 и се наоѓа на први кат на Булевар Србија во најубавиот дел на Ново Лисиче.
Нема посетени огласи
Кон почеток