Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva vo Aerodrom

Се изнајмува од: SNEZANA 17 авг. 13:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Адреса: venijamin macukovski 20
Површина: 50 m2
Локација: Аеродром, Скопjе
kompletno namesten stan vo suteren vo zgrada od 5 kata.
Нема посетени огласи
Кон почеток