Македонски | Shqip | English |

Se idavaat stanovi pod kirija do KiriliMetodi

Се изнајмува од: Mirsad 12 фев. 12:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 3
Површина: 70 m2
Локација: Чаир, Скопjе
Izdavam stanovi pod kirija do kirili metodi do pit pazar kaj ambulanta na ubavo mesto novi stanovi uste ne useleni i ducan
Veris daire kiralek icin pit pazarda carsi
Fakultet kirili metodi tel 070521462
Нема посетени огласи
Кон почеток