Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor pozadi Univerzalna sala

Се изнајмува од: Стеван 14 авг. 15:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

190 ЕУР / месечно

Адреса: ул.Владимир Полежиновски бр.23/лок.7 1000 Скопје
Површина: 24 m2
Локација: Центар, Скопjе
Простории : Дуќани и Трафики
Изнајмувам деловен простор со површина од 24 м2, на приземје, позади Универзална сала, карши ресторан Боеми. Конт. тел.076381044
Нема посетени огласи
Кон почеток