Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor kancelari CENTAR VLADA PARK

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: ДОМ ДИЗАЈН 16 септ. 09:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

-

Површина: 478 m2
Локација: Центар, Скопjе
Простории : Канцеларија
Деловна зграда во Центар - Градски парк на 4 нивоа, во близина на Влада. Комлетно реновирано со современо централно ладење и греење. LAN во сите простории, 2 гаражи.

Објектот се состои од ВЛЕЗЕН ДЕЛ
1.Ниско приземје кое се состои од хол, три канцеларии, кујна, остави, две гаражни места - 155 м2
2. Високо приземје се состои од влезен хол, конференциска сала, 5 канцеларии, тоалет, бања, кујна. - 126 м2
3. Кат 1 се состои од хол, 7 канцеларии, кујна, 3 тоалети, две тераси. - 126 м2
4. Кат 2 се состои од 2 канцеларии, спална или уште една канцеларија, чајна кујна, бања, голема тераса ( кат 2 може да функционира и засебен апартман во зависност од потребите). 71 м2

КONTAKТ LICE MARTIN 070/245-001
Евидентен број 32853
Нема посетени огласи
Кон почеток