Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva deloven prostor so otkuo na inventar

Се изнајмува од: Slave 04 септ. 17:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

150 ЕУР / месечно

Адреса: Бул. Партизански Одреди бр.19 лок.9 ТЦ Дијадема
Површина: 27 m2
Локација: Центар, Скопjе
Простории : Канцеларија
Се изнајмува деловен простор - канцеларија со откуп на инвентар на Бул. Партизански Одреди бр.19 лок.9 - ТЦ ДИЈАДЕМА (поранешен ТЦ ПОРТА БУЊАКОВЕЦ, во непосредна близина на Соборна Црква и Грчки Конзулат. Износот на закупот изнесува 9000 ден месечно, додека откупот за целиот инвентар изнесува 133.500 денари.
Во инвентарот следуваат следните ствари, кои се продаваат и поединечно:

1. 3-Комплетни компјутери десктоп (Асус Виво + Бенг 21 инч. + Гембирд тастатура и маус безжични+ 2 Гембирд продолжни кабли) 3х15.000,00 = 45.000,00 денари

2. 1-Принтер Брадр модел DCP L2520DW ви-фи 7.000,00денари

3. 1- ЛЦД Андроид ТВ СТ 32 инч. 8.000,00 денари

4. 3- Столици со амортизер+грбен дел 65 сантинметри: 3x3.500,00 = 10.500,00 денари

5. 1-Работно Биро со димензии (Висина 80 сант. Работен дел за едно лице 150 сант. Дијагонала 210 сант. Изработена со всококвалитетен материјал дебелина на плочите и нозете 3.2сант.) + 3 одделни фиокари со по 3 фиоки,
30.000,00 денари

6. 1 Плакар/ Гардеробер димензии ( Висина 180 сант. Ширина 100 сант. Должина 50 сант.+ Комода со димензии ( Висина 80сант. Ширина 77сант. 11.000,00 денари

7. Висечки плакар за пијалок со димензии Ширина 100 сант. Висина 43 сант, Должина 25 сант. 3.000,00 денари

8. 1-Аголна гарнитура на пуштање + простор за постелнина + 5 перници со димензии ( Ширина 200 сант. Лева стра 160 сант. Десна страна 80 сант. Висина 45 сант Должина или седачки дел 60 сант.) 19.000,00 денари

Нема посетени огласи
Кон почеток