Македонски | Shqip | English |

Rezidencija na Vodno za iznajmuvanje

Се изнајмува од: Samoil Денес 10:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: > 10
Површина: 975 m2
Број на спратови: Повеќе од 4 спрата
Греење: Струја
Локација: Центар, Скопjе
Се изнајмува луксузна резиденција за домување или за претпријатие на Водно со површина од 975 м2 и дворно место 545м2
Резиденцијата се наоѓа на централна локација и излегува на главна улица.
-приземје+3 ката+поткровјe
-голем базен
-паркинг простор за 6 возила
-подрумски дел за забава (сауна, билјард, пинг понг сала)
Нема посетени огласи
Кон почеток