Македонски | Shqip | English |

Дарма Дома izdava 3 soben stan kaj Ramstor

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА 23 авг. 13:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Адреса: Centar
Површина: 70 m2
Локација: Центар, Скопjе
Дарма Дома издава ново опремен стан во Центар позади Рамстор, во близина на Државна болница. наместен комплет со нов мебел, станот поседува 70 м2, 3 соби, дневна, и 2 спални, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,клима, греење на парно, нова градба,реновиран, балкон , вселив веднаш...

цена- 300 евра

шифра 18036

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: [email protected]
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje
Нема посетени огласи
Кон почеток