Македонски | Shqip | English |

EKSTRA LUX DUPLEKS VO CRNICHE

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: City Partner Вчера 03:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

1 200 ЕУР /

Број на соби: 5
Површина: 230 m2
Локација: Центар, Скопjе
CITY PARTNER AGENCIJA izdava EKSTRA LUX DUPLEKS 239m2 VO CRNICHE. Stanot e nov opremen so kompletno nov mebel i raspolaga so:
- golem salon so kamin
- kompletnonopremena kujna
- trpezarija
- 3 kupatila
- 3 balkoni
- 3 spalni sobi
- sauna
- parking prostor

cena: 1200 eur
kontakt: 078726229
Нема посетени огласи
Кон почеток