Македонски | Shqip | English |

KOMPLETNO OPREMEN STAN ZA IZDAVANJE VO KAPISTEC

Се изнајмува од: Nikolina 23 авг. 15:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Адреса: ul.Elisie Popovski br.53
Површина: 90 m2
За живеалиштето: Балкон / Тераса, Шпорет / Камин, Лифт, Паркинг простор / Гаража, Нова градба, Наместен, Интерфон
Локација: Центар, Скопjе
Novogradba, prv kat, so lift
Kompletno moderno namesten so site aparati i TVa
3 spalni
Kupatilo
WC
terasa
garaza
90m2
Нема посетени огласи
Кон почеток