Македонски | Shqip | English |

Luksuzen stan Centar povolno

Се изнајмува од: Жаклина 23 авг. 21:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 2,5
Површина: 68 m2
Локација: Центар, Скопjе
Издавам луксузно наместен стан во Центар кај Интермецо и Воденица. Живеено само 4 месеци. Опремен до најмал детал. 2 инвертер клими, 1 спална, исклучително светол, отворен поглед на главна улица, мермерен под.
Нема посетени огласи
Кон почеток