Македонски | Shqip | English |

NAMESTEN DVOSOBEN STAN 40m2 UL.MAKEDONIJA-CENTAR

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: Real estate DOMA DOM 19 авг. 10:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Адреса: Ул. Македонија, Центар
Површина: 40 m2
Локација: Центар, Скопjе
SIFRA>18954

Se izdava dvosoben kompletno namesten stan od 40m2, na 4ti kat bez lift, centralno parno, edna spalna so 3 lezai, za 2,3 lica- studenti, vraboteni i sl. vo strog Centar na ul.Makedonija.....
Cena: 200evra.

kontakt:
075/534-820
077/705-109
AGENCIJA:DOMA DOM
www.domadom.mk
[email protected]
Нема посетени огласи
Кон почеток