Македонски | Shqip | English |

Se izdava garsonjera vo Debar Maalo

Се изнајмува од: Љупчо Вчера 04:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Адреса: Дебар Маало
Површина: 34 m2
Локација: Центар, Скопjе
Комплетно наместена гарсоњера. Вселива веднаш.
160 EUR / месечно

Нема посетени огласи
Кон почеток