Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan od 40m2 vo Centar

Се изнајмува од: kate 14 авг. 15:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 40 m2
Локација: Центар, Скопjе
Se izdava renoviran,namesten stan vo centar vo blizina na kjubi. Petosed so mehanizam za pustanje vo dnevnata.Klima ,sporet,frizider,peralna,tv.Posebna spalna soba.
cena 200e.
tel. 071 654 444 Beti
Нема посетени огласи
Кон почеток