Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan od 75m2

Се изнајмува од: jadranka 13 јун. 15:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 75 m2
Локација: Центар, Скопjе
izdavam kompletno namesten trosoben stan vo strog centar na skopje.Stanot e na 1 vi kat so centralno greenje.Ima kablovska i internet .
Нема посетени огласи
Кон почеток