Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan od 78m2 vo Debar Maalo

Се изнајмува од: Душко Радевски Вчера 15:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Адреса: Albert Ajnstajn
Површина: 78 m2
Локација: Центар, Скопjе
Се издава трособен празен стан за канцелариска дејност во мала зграда на 2 спрат на ул. Алберт Ајнштајн бр.4 во Дебар Маало, Скопје. Станот е одна до Градскиот Парк.
Тел 075 697 797 и 070 265 359
Нема посетени огласи
Кон почеток