Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Centar na Juzen Bulevar

Се изнајмува од: Томе Тошев 23 авг. 21:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Адреса: Јужен Булевар
Површина: 50 m2
Локација: Центар, Скопjе
Се издава стан во Центар на Јужен Булевар над продавницата за авто гуми Мултибренд.
Станот се наоѓа на 6 кат од 10 со прекрасен поглед кон Центар.
Станот е во новоградба, луксузно уреден со комплетно опремена кујна, клима уред, оптички интернет, Макс ТВ, ЛЦД телевизор и др. Располага со сопствено електрично парно греење и клима уред со инвертер.
Во цената се вклучени сите режиски трошоци (одржување на заеднички простор, вода, Макс ТВ и интернет), освен трошокот за електрична енергија.
Нема посетени огласи
Кон почеток