Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Centar sloboden samo avgust

Се изнајмува од: Dushica Вчера 15:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 2
Адреса: ул.Рајко Жинзифов бр.23
Површина: 50 m2
Локација: Центар, Скопjе
се издава комплетно наместен стан од 50м2 во центар на атрактивна локација, спроти градежен факултет на 4ти кат. Станот е со север-запад ориентација и гледа накај партизанска. слободен од 01.08.2019-31.08.2019

Нема посетени огласи
Кон почеток