Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan za kancelarii vo Centar

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: Sonce Nedviznosti 26 јул. 12:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Адреса: Cico Popovic
Површина: 80 m2
Локација: Центар, Скопjе
Agencija Sonce izdava stan za deloven prostor vo Prolet sproti zeleznicka stanica i benzinskata Mak petrol.Stanot e so povrshina od 80m2 na 1kat so 4kancelarii i cajna kujna.
Cena 350evra
Kon tel 070/787-127 070/739-868
Нема посетени огласи
Кон почеток