Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva stan vo gradski zid

Се изнајмува од: Nove 23 авг. 15:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 3
Адреса: Po dogovor
Површина: 80 m2
За живеалиштето: Балкон / Тераса, Шпорет / Камин, Лифт, Паркинг простор / Гаража, Реновиран, Наместен, Интерфон
Локација: Центар, Скопjе
Се изнајмува стан во градски зид наспроти Југодрво.
Станот е со 2 спални соби, кујна и дневен престој.1 голем балкон.
Станот е реновиран и е во одлична состојба.
Цена поволно...
Нема посетени огласи
Кон почеток