Македонски | Shqip | English |

STAN SPROTI VLADA

Се изнајмува од: Riste Вчера 12:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 70 m2
За живеалиштето: Балкон / Тераса, Реновиран, Наместен, Подрум
Локација: Центар, Скопjе
Izdavam namesten,renoviran stan so centralno parno greenje koj se naoga pomegu Vlada i Gradski stadion vo gradski park.
Kontakt tel. 078 685 089 Riste
Нема посетени огласи
Кон почеток