Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten stan 65m2 vo Karpos 1

Се изнајмува од: Goran 17 авг. 13:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Адреса: Daskal Kamche 3
Површина: 65 m2
За живеалиштето: Реновиран, Наместен
Локација: Карпош, Скопjе
Се издава целосно наместен и опремен стан во Карпош1, позади Симпо до полициската станица. Станот е комплетно реновиран и погоден за фамилија или млад брачен пар. Одлична локација. 65м2, на 4ти спрат со две спални (поврзани), централно парно, клима уред, машина за садови, машина за перење. Има тераса и сопствен подрум. Станот е слободен од 1ви Јуни 2019
Нема посетени огласи
Кон почеток