Македонски | Shqip | English |

OTKUP NA MOBILNI PO NAJREALNA CENA

Се изнајмува од: Dukjan 17 авг. 13:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

420 ЕУР / месечно

Површина: 80 m2
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Простории : Дуќани и Трафики
otkup na mobilni po najpvolna cena
najrealna procenka
novi i polovni

075933306
Нема посетени огласи
Кон почеток