Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva garazno mesto vo Adora Flet Ajron

Се изнајмува од: Кебакоски Благоја 12 фев. 12:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

3 696 МКД / месечно

Адреса: Борис Трајкоски бб
Површина: 15 m2
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Се изнајмува гаражно место лоцирано во Скопје, населба „Кисела вода“ зграда Флет Ајрон.
Гаражата (едно гаражно место) се наоѓа на минус два со тоа што можете да бирате од гаражното место 129 или 130.
Двете гаражни места се во моја сопственост од кој едно можеме да ви го отстапиме на располагање.

Цена за изнамување на едно гаражно место изнесува 60ЕУР/ месечно (во денерска против вредност спрема среден курс на НБРМ), доколку би сакале да го закупите гаражното место за шест месеци или година, можеме да се договориме цената да биде 50 ЕУР/месечно (во денерска против вредност спрема среден курс на НБРМ).

Трошоците околу персоналниот данок се на товар на фирмата која го изнајмува гаражното место.
Нема посетени огласи
Кон почеток