Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Kisela Voda

Се изнајмува од: Bijlana 31 авг. 16:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

11 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Адреса: Hristo Tatarchev 34
Површина: 54 m2
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Издавам 2 собен наместен стан во Кисела Вода
Нема посетени огласи
Кон почеток