Македонски | Shqip | English |

Namesten stan vo K Voda

Се изнајмува од: Vera Вчера 15:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 64 m2
За живеалиштето: Балкон / Тераса, Наместен
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Se izdava namesten stan na ul. Sava Kovacevik br. 30 na 1 kat, celosno opremen bez parno greenje.
Нема посетени огласи
Кон почеток