Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA EDNOSOBEN STAN VO KISELA VODA

Се изнајмува од: Zoran 14 авг. 15:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 2
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Се издава еднособен комплетно наместен стан на одлична локација во Кисела вода, погоден за студенти или фамилија.
Контакт: Зоран 076 458 174
Цена по договор !

Нема посетени огласи
Кон почеток