Македонски | Shqip | English |

Izdavame stan vo Centar pozadi Univerzalna

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: Dom Lux 23 авг. 13:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Адреса: Centar
Површина: 74 m2
За живеалиштето: Балкон / Тераса, Лифт, Паркинг простор / Гаража, Наместен
Локација: Скопје, Скопjе
Sifra:28411

Izdavame kompletno namesten stan vo Centar vo blizina na Univerzalna sala so povrsina od 74m2 na 2ri kat,dve spalni sobi,2 kupatila,parno,lift.

Cema:320 EUR
Нема посетени огласи
Кон почеток