Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor vo Stip

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: Emil 17 авг. 13:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Локација: Штип
Простории : Друго
Se izdava deloven prostor vo upravna zgrada na poranesen Astibo na 1 kat.
Poveke info na tel:070 320 477,071 320 477
Нема посетени огласи
Кон почеток